Symposiums

"Bezludna wyspa Stefana Duka XI"  2016-07-16 -

"Na styku kultur TAKAOKA ARTIST IN RESIDENCE 2015"  2015-10-14 - Takaoka

"Stary Dobry Głogów X"  2015-09-07 - Kulow

"Przyjaźnie z pod dębu X"  2015-08-29 - Nowogard

"Bezludna wyspa X"  2015-07-16 - Berkowo

""Ziemia Michałowska V""  2014-09-12 - Bachotek

"Gotyk na dotyk VI"  2014-09-01 - Torun

"Stary dobry Głogów IX"  2014-08-20 - Kulow

"Bezludna wyspa IX"  2014-07-16 - BERKOWO

"Dąb Lucynka, czarny koń i biały koń"  2014-06-28 - Nowogard, Podansko

"Stary Dobry Głogów VIII"  2013-09-02 - Kulow

"Gotyk na dotyk V"  2013-09-01 - Torun

"Dąb Lucynka,czarny koń i koty pstrokate VIII"  2013-08-19 - Nowogard

"Bezludna wyspa Stefana Duka VIII"  2013-07-16 - Berkowo

"Ziemia Michałowska V"  2013-06-16 - Bacotek

""Stary Dobry Głogów VI""  2012-08-20 - Kulow, Glogow

"Bezludna wyspa Stefana Duka VII"  2012-07-16 - Berkowo

"Dąb Lucynka, czarny koń i przyjaźnie VI"  2012-06-20 - Nowogard

"Ziemia Michałowska III"  2012-06-07 - Bachotek

"Wolsztyn XIII"  2012-05-28 - Wielen

"'Gotyk na dotykIV""  2012-01-31 - Torun

"Gotyk na dotyk III"  2012-01-02 - Torun

"Ziemia Michałowska II"  2011-09-06 - Bachotek

"Gotyk na dotyk II"  2011-09-06 - Torun

"Stary Dobry Głogów V"  2011-08-22 - Kulow,Glogow

"Bezludna wyspa Stefana Duka VI"  2011-08-01 - Berkowo

"Dąb Lucynka, czarny koń i szuwary"  2011-07-07 - Nowogard, Sarni las

"Wolsztyn XII"  2011-06-06 - Boruja

"Gotyk na dotyk"  2010-11-20 - Torun

"Pietrzykowska Jesień"  2010-10-01 - Pietrzyków k/Żar

"Ziemia Michałowska"  2010-09-15 - Bachotek, Brodnica

"Stary Dobry Glogow IV"  2010-08-21 - Slawa, Kulow

"Bezludna wyspa Stefana Duka V"  2010-07-15 - Berkowo

"Piskie Klimaty i Śniardwy"  2010-07-01 - Maldanin, Okartowo

"Dąb Lucynka ,czarny koń i marzenia (IV)"  2010-06-18 - Podansko

"Wolsztyn XI"  2010-06-06 - Wilcze

"Wiosna III"  2010-03-21 - Stary Folwark Pietrzykow

"Stary Dobry Głogów III"  2009-08-16 - Lagow,Kulow, Glogow

"Bezludna wyspa Stefana Duka IV"  2009-07-10 - Berkowo

"Dąb Lucynka,czarny koń i muzyka Chopina"  2009-06-24 - Podansko

"Dąb Lucynka,czarny koń i żurawie"  2009-06-11 - Podansko

"Wolsztyn X"  2009-06-01 - Popowo Stare

"Biały ogród"  2009-01-31 - Kulow

"Wolsztyn IX"  2008-08-20 - Wachabno

"Stary dobry Głogów II"  2008-08-18 - Glogow-Kulow

"Dąb Lucynka, czarny koń i portrety"  2008-07-15 - Podansko

"Piskie Pejzaże"  2008-06-28 - Okartowo

"Wolsztyn VIII"  2007-08-27 - Karpicko

"Bezludna wyspa III"  2007-07-01 - Berkowo k/Elk

"Stary Dobry Głogów"  2007-05-15 - Glogow

"Na wschód od Rzeki V"  2007-02-16 - Jackowo Dolne

"Wolsztyn VII"  2006-08-24 - Bucz

"Na styku kultur V"  2006-08-22 - Jackowo Dolne

"Na styku kultur IV"  2006-07-15 - Jackowo Dolne

"Na wschód od rzeki IV"  2006-06-15 - Jackowo Dolne

"Na wschód od rzeki III"  2006-06-01 - Jackowo Dolne

"Na styku kultur III"  2006-02-16 - Kuching, Penang, Kuala Lumpur

"Na styku kultur II"  2005-11-11 - Jackowo Dolne

"Wolsztyn VI"  2005-08-23 - Boruja

"Bezludna wyspa II"  2005-07-01 - Berkowo/Elk

"Na wschód od rzeki II"  2005-05-07 - Jackowo Dolne

"Wolsztyn V"  2004-08-24 - Wielen

"Na wschód od rzeki"  2004-08-04 - Warsaw-Jackowo D.

"Belwederskie Reguły III"  2004-07-01 - Warsaw-Reguly

"Na styku kultur"  2003-09-08 - Tykocin

"Wolsztyn IV"  2003-08-26 - Rudno

"Monastyry prawosławne"  2003-06-27 - Bialystok

"Belwederskie Reguły II"  2003-06-16 - Warsaw-Reguly

"Belwederskie Reguły I"  2003-06-03 - Warsaw- Reguly

"Contrastes de la lumiere (Kontrasty światła)"  2003-03-29 - Porto, Corsica

"Wolsztyn III"  2002-08-23 - Kuznica Zbaska

"Gardens III"  2002-08-08 - Kulow/Głogow

"Zielone niebo"  2002-07-01 - Lagow Lubuski

"Róża wiatrów"  2002-06-08 - Darlowek

"Cerkwie prawosławne"  2002-02-16 - Bielsk Podlaski

"Wolsztyn II"  2001-08-26 - Wielen

"Rezydencja Prezydenta RP"  2001-08-02 - Warsaw

"Bezludna wyspa"  2001-06-14 - Piaski/Elk

"Era Wodnika"  2001-06-02 - Sielpia

"Ziemia Mielecka - Przecławski Maj"  2001-05-20 - Rzemien

"Wolsztyn I"  2000-08-27 - Rudno

"Gardens II"  2000-08-12 - Glogow/Kulow

"Gardens I"  1999-08-08 - Glogow/Kulow

"BERKOWO BEZLUDNA WYSPA"   -

"ZIEMIA MICHAŁOWSKA"   -

"STARY DOBRY GŁOGÓW"   -

"DĄB LUCYNKA, CZARNY KOŃ I PRZYJAŹNIE"   -

"WOLSZTYN"   -

Last added pictures
Zygmunt Miedziński
Technics: oil
Zygmunt Miedziński
Technics: oil
Zygmunt Miedziński
Technics: oil
Home page  |  About us  |  Mission  |  News  |  Symposiums  |  Artists  |  Gallery  |  Contact Visitors' counter
© 1999-2018 Gardens. All rights reserved. Created by: 394781